03 Şubat 2014 #2273475

Garanti Bankası Taksitlendirme Yapmıyor!

Garanti Bankası yetkilileri herkese mesaj atarak 01.01.2014 - 31.01.2014 tarihleri arasında kredi kartlarıyla yapılacak 75 TL üzeri tüm alışverişleri 4 taksitte ödeme imkanı sunacağını bangır bangır bağırarak reklam veriyor. İnsanları güvendirerek alışveriş yaptırıyor sonrasında yapılan alışveriş fişinde bu işlem ücretsiz olarak kampanya kapsamında 4 taksite bölünecek diyor.


Sonrasında Garanti Bankası'ndan bir mesaj yaptığınız alış veriş taksitlenemiyor neden? Kartımızn kesim tarihiymiş kesilmişmiş falan filan hikayeler anlatıyorlar.


Üstelikte her zaman gelen kartın kesildi diye bilgi bile gelmiyor. İnsanları güvendiripte alım gücü olmadan bir ton masraf ettirip taksite böleceğiz diyerek bölmüyorlar.

Musa 103 Okunma

Cevaplar

  • Musa07 Şubat 2014

    Dönüş yapma zahmetinde bile bulunamadılar

  • Musa05 Şubat 2014

    Müspet yada menfi hiç bir geri dönüş alamadım tesekkürler GARANTİ BANKASI size de bu yakışırdı bu musteride ne yapacağını bundan sonra çok iyi bilir...

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Musa Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön