15 Ocak 2016

Garanti Bankası Sürekli Telefonum Aranıyor ve Kimlik Bilgim İsteniyor

4440333 numaralı telefondan sürekli aranıyorum. Arayıp telefon etmemelerini söylediğimde kimlik bilgilerim isteniyor.


Şikayet formu oluşturmalarını istedim. Tekrar kimlik bilgileri istediler. Banka ile bir ilgim yok. Hesabımda yok. Sürekli telefon edilmesini istemiyorum.


Benim bankadaki geçmiş durumumla ilgili bir sorun varsa telefon numarama ulaşabildikleri gibi diğer bilgilerde sahiptirler. Sorun ne ise bildirmeleri yeterli. Aradıklarında cevap verdiğimde kampanya bilgisi dinletiyorlar.

Özgül 95 Okunma

Cevaplar

  • Özgül15 Ocak 2016

    Bugün telefon üzerinden iletişime geçtiler tekrar kimlik bilgisi istediler kimlik bilgisi vermediğim sürece neden hiçbir iletişimimin olmadığı bankadan arandığımı açıklamayacaklarını söylediler. Durup dururken taciz seviyesinde arama yapıp gerekçesi sorulduğunda kimlik bilgisi olmadan açıklama yapmayan bankayı Tüketici mahkemesine şikayet edeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Özgül Ü. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön