23 Ocak 2014 #2253197

Garanti Bankası Sürekli SMS Atıyor!

Garanti Bankası tarafından soy ismi benim ile aynı olan bir müşterinin borcu yüzünden iki günde bir aranmaktayım. Daha önce defalarca benim numaramdan bu kişiye ulaşamayacaklarını belirtmeme rağmen, şimdide Garanti Bankası yasal takip servisi tarafından telefon ve sms ile taciz edilmekteyim.


Son gelen mesaj üzerine bu sefer ben geri dönüş yaptım ve bu numaranın yanlış olduğunu belirttim. Telefonda yasal takip servisinde İ*** bey ile görüştüm, bu bey hiç isim bile sormadan numaranızı sistemden sildim deyip telefonu kapattı. Bıktım, usandım.

Doğuda 44 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Selçuk B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön