14 Kasım 2014

Garanti Bankası Sürekli Artan Kredi Taksitlerim!

Bankadan 10.000 TL kredi kullandım. Taksitlerimi her ay düzenli olarak ödüyorum. Hatta bir kaç gün önce ödüyorum. Son iki ayda taksitlerimi erken öderken, taksitlerde indirim olması gerekirken, artış olmakta. Bu konu ile şube ile görüşmek istedim, bir türlü yardımcı olamadılar.


Şubenin müşteri temsilcisi başkasına o da başkasına aktarıp durdu. En az 5 kez telefon açtım, her seferinde bir cevap alamadım. Bankanın şikayet bölümüne durumu ilettim. Konuyu şube ile görüşmeniz gerek diyorlar. Zaten bana yardımcı olsalardı. Ben durumu mail ile bankaya iletmezdim. Bana verilen cevap uyarınca buradan şikayetlerimi bildirmek istedim. Umarım banka bu şikayetten haberdar olur da, bana yardımcı olur.

Fuat 230 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Fuat Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön