26 Mayıs 2015

Garanti Bankası Sürekli Arıyor!

Garanti Bankası tarafından uzun zamandır aranıyorum. Geçen haftalarda çok arandım ama çalıştığım için açamamıştım. Bugün müsait olduğum için telefonlarına cevap verdim ama ne zaman açsam 3 saniye sonra telefon suratıma kapatıldı. (13:10 ve 16:50 de arandım) kendilerinin 4440333 numarasını telefonumdan engelliyorum.


Önemli bir durumda bana ulaşamadıklarında hiçbir mes'uliyet kabul etmiyorum. Zaten günde en az 2-3 mesaj atıyorlar. Bir arayıp kapatmaları kalmıştı, şimdi tam oldu.

Ayşegül 171 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül'in Teşekkür Mesajı29 Mayıs 2015

    Garanti Bankası tarafından şikayetim üzerine hemen arandım. Bir daha telefon edilmemesi konusunda onay verdim. Mesajla bilgilendirilmeye devam edeceğim. Gerçekten o günden sonra hiç aranmadım. Kendilerine sorunumu hemen çözdükleri için teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Ayşegül B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön