31 Ekim 2014

Garanti Bankası Sürekli Arıyor

Yaklaşık 40 gündür günde 3 kere farklı numaralardan aranıyorum. İsim benzerliği yüzünden olmayan borcumun tacizini yaşıyorum ve bu durum gittikçe saygısızlık derecesine geldi. Defalarca tahsilat biriminin telefonunu açıp konuşmama rağmen her defasında özür dileyip sıkıntının sistemden kaynaklandığını söylüyorlar.


En son konuşmamda tahsilat biriminden Y*** Hanım durumun düzeltileceğini söyledi fakat üzerinden 1 gün geçmeden yine banka tarafından uyandırıldım. Garanti Bankası müşterisi değilim ve şubesine gidecek vakit aralığım yok. Şikayet hattından aradığımda anne kızlık soyadı tutmuyor diye tekrar şubeye gelmem söylendi. Banka sıfır, kurumsallık sıfır.

Ozan 377 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn. Ozan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön