01 Ekim 2014

Garanti Bankası Sürekli Arıyor!

Öğrenci olmama rağmen son 4 senede yaklaşık 300 TL hesap işletim ücreti alan bu bankadan, eğer geri iade olmazsa bütün hesaplarımı kapayarak çıkacağımı bildirdim. Olumsuz yanıt almamla beraber; benim ve yaşıtlarım için büyük ancak sanıyorum ki banka için az olduğunu düşündüğüm paramın son halkasını 20.08.2014'te ATM'den çektim.


1 hafta sonra da tüm ısrarlarına rağmen kredi kartımı da kapattırdım. O tarihten bu yana neredeyse her gün sabah saatlerinden itibaren; 444 0 333 numaradan taciz arayışlarına maruz kalıyorum.


Bankacılığın ve müşteriye yaklaşımın nasıl olmaması gerektiğini A'dan Z'ye gösteren bu bankanın bir daha beni aramamasını bir kez de buradan rica ediyorum.

Alp 460 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimiz Alp U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön