22 Şubat 2013

Garanti Bankası Sürekli Arayarak Bıktırdı!

Garanti bankasından 3 adet kredim ve 1 adet kredi kartım var. 1 tane kredim ayın 10 unda ödenmesi gereken kredimde gecikme oldu. bugün ayın 22 si, 2 krediyi aynı zamanda ödeyeceğim diyorum, hala bana olumsuz sicil kaydınız oluşacak diyor telefondaki sinir bozucu ses. arkadaş kaçmadık, göçmedik.

Bankanızda var olan toplam borcumdan 4 taneden 3 tanesi ödenmiş, 1 tanesinde 12 günlük bir gecikme mevcut şu anda. insanın gırtlağına çöküp sinirlerini bozmanın ne alemi var. insanlar aylarca ödemiyorlar 1 kere de telefon gelmiyor. Ama Garanti Bankası 12 gün geçti diye benim hakkımda olumsuz sicil kaydı oluşturacakmış.

Özlem 259 Okunma

Cevaplar

  • Özlem22 Şubat 2013

    telefondaki arkadaş borcumu hatırlatmak için aramamıştı yalnız. ben gecikmeden haberim olduğunu ve 2 aylık krediyi birlikte ödeyeceğimi söylememe rağmen 25 ine kadar yatırmazsanız olumsuz sicil kaydınız oluşacak dedi ve hiç de kibar olmayan bir ses tonu ile.!

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön