15 Şubat 2013 #1635371

Garanti Bankası Sürekli Arayarak Bıktırdı!

Garanti Bankası Kredi Kartlarını yıllardır kullanıyorum.son 1 haftada bıktırırcasına defalarca 444033 nolu telefondan aranıyorum.Bu aramaların en az 5 seferinde çalıyor açıyorum cevap veren yok.Bu gün sabah tekrar arandım.


Otomatik sekreter kart limitimi arttırmak için 1'e sonra aranmak istersem 2'ye basmam gerektiğini belirtiyor.Artırmak istemediğim için mecburen 2 ye bastım.1 saat geçti bu sefer bir banka çalışanı aradı,arttırmak istemediğimi bir daha aranmak istemediğimi söyledim.


Biraz sonra tekrar otomatik arama 2'ye bastım kapattım.Saat 15 civarı bu sefer gene bir hanım kardeşim aradı arttırmak istemediğimi tekrar söyledim.Sizin bankacılığınız bu mu Ayıp.

Hakan 258 Okunma

Cevaplar

  • Hakan18 Şubat 2013

    ''Bankamız tarafından aranılmamanız ile ilgili talebinize istinaden gerekli işlemler yapılmıştır. ''cevabı geldi.Büyük sıkıntı Sisteminizdeki ''limit arttırmak istiyorsanız 1'e Daha sonra aranmak istiyorsanız 2'ye Basın '' yanlıslığı.Bunun düzeltilmesi gerekli limit arttırmak istemeyenlere eziyet çektiriyorsunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön