17 Ekim 2014

Garanti Bankası Sürekli Aranma Ve Rahatsızlık Verme!

Garanti Bankası 444 0 333 numaralı telefondan sürekli olarak aramakta ve Bonus teklifi yapmak için gün içerisinde sürekli olarak rahatsızlık vermektedir, özellikle şunu belirtmek istiyorum; Hayır ilgilenmiyorum ve lütfen tekrar aramayın denilmesine rağmen hala bu şekilde tekrar tekrar aranıyoruz ve bir çok defa da sanki biz onları aramışız gibi birde bekletmeye alıp birkaç dakika operatöre bağlanılmasını bekliyoruz!


Lütfen Garanti Bankası bu tür rahatsız edici ve müşterilerini iyice sinirlendirip kaçırma politikasından bir an önce vazgeçmelidir.

Ünal 1.397 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimiz Ünal G.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön