07 Ocak 2015

Garanti Bankası Şube Personelinin Davranışı

Tekirdağ-Çorlu çarsı şubesi ile ilgilidir. Şubeyi ne zaman arayıp bilgi öğrenmek istediğimde telefonlar açılmıyor, açılsa da iki kelime konuşup suratımıza kapatıyorlar. Kullandığım operatör üzerinden dilerseniz ne kadarlık arama yaptığımın ve kullanım bedelini bankanızla paylaşabilirim.


Eğer ki şube telefonla müşterilerine hizmet vermeyecekse bunu belirtiniz bizde yüksek meblada telefon faturası ödemek zorunda kalmayalım. En son bugün 16:05'de aradığımda (02826840800) telefona cevap verdiler ve ben sorumu sordum konuşan hanımefendi telefonu suratıma kapattı. İlgilenirseniz sevinirim.

Emrah 1.311 Okunma

Cevaplar

  • Emrah14 Ocak 2015

    hiçbir problem çözülemediği için Garanti Bankası Çorlu çarşı şubesine teşekkürler

  • Emrah14 Ocak 2015

    Şikayetimle ilgili kimse ilgilenmedi ve düzelende hiç bir şey yok

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Emrah B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön