09 Aralık 2014

Garanti Bankası Şube Personeli Davranışı!

05/12/2014 tarihinde Eryaman Optimum şubesine adıma çıkmış kartımı almaya gittim. Gitmez olaydım saat 19_50 civarıydı sorumlu personel Hanım niye geç geldiniz erken gelmeniz gerekiyor ya ekranı kapalı olsa diye başladı beni azarladı.


Hanım beni dövecek kart kalsın istemiyorum dedim ve çıktım. Yahu ben kimseyi evinden bankaya zorla getirmedim. Bankanın kapısını kırarak girmedim zaten şube açık içeride müşteriler var niye beni azarlıyor anlamadım garanti bankasına da teşekkür etmek lazım. Böyle azarı daha hiçbir yerde görmedim?

Serdar 315 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Serdar B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön