15 Şubat 2016

Garanti Bankası Suadiye Şubesi Personeli Habersiz Sigorta Eklemiş!

Sahibi olduğum, uzun senelerdir kullandığım bu sebeple de ekstrelerini sıklıkla kontrol etmediğim, Bonus kredi kartıma bilgim, yazılı ve sözlü onayım olmadığı halde konut eşya poliçesi yapıldığını tesadüf sonucu 6 yıl sonra öğrenmiş bulunmaktayım. 6 yıl boyunca bilgim olmadan senelik 100 küsur TL'den kesinti yapılmış olup iptalini istediğimde sadece son ay olan 47 TL iade edilmiş olup, geriye dönük işlem yapılmamıştır.


Üzerime herhangi bir konut olmadığı halde beni nasıl konut poliçesi sahibi yaptıklarını kendilerine sorduğumda her hangi bir izahat alamadım. Bu poliçenin 2010 yılında Garanti Bankası Suadiye şubesinden başlatıldığını öğrendim. Emniyeti suistimal yoluyla güveni kötüye kullanarak bilgi ve rızam dışında bana sigorta yapan banka personelinin ve şubesinin cezalandırılarak 2010 yılından itibaren tüm kesilen tutarın temerrüt faiziyle birlikte hesabıma iadesini ivedilikle istiyorum.

Mustafa 418 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Mustafa K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön