18 Şubat 2016

Garanti Bankası Sözlerini Tutmadılar

Yirmi yıllık Bonus kartımı mil avantajından yararlanmak için Miles and Smiles kartla değiştirmeye karar verdim. Bonus kartımın limiti yüksekti. Yeni verecekleri kartın ise 1600 lira olacağını, ikinci aydan sonra ise yükseleceğini söylediler. İki yıl geçti! Yaklaşık iki yıldır düzenli talepte bulunduğum halde yükseltmediler.


Limitim düştüğü için sürekli nakit alışveriş yapıyormuş gibi, önce kart borcumu ödeyip limit açıyor sonra alışveriş yapıyorum. Çünkü alışverişten mil kazanmak için bu kartı kullanmak istiyorum. Garanti Bankası müşteri memnuniyetinde sınıfta kaldı. Bana yalan söylediler. Kartımı iptal ettireceğim.

Yücel 101 Okunma

Cevaplar

  • Yücel25 Şubat 2016

    Banka arayıp limit artışı yapamayacağını söyledi. Önceki kartımdaki limitin yarısını bile yapsalar memnun olacağım halde, emekli gelirim düşük olduğu için artış yapamadıklarını söylediler. Ben Bonus kartı kapatıp bunu alırken hemen ikinci ay artış olacağını niçin vadettiniz o halde? Ayrıca eşim ve ben emekliyiz, bu gelirlerimiz dışında gayrimenkullerimiz de var, bana yüz bin lira limit açın demiyorum, şu ankinin iki katına çıksa hayatım kolaylaşacak, taksitle alışveriş yapabileceğim, ve mil kazanmış olacağım diyorum... Yine sınıfta kaldın Garanti!

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Yücel T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön