14 Şubat 2014 #2293702

Garanti Bankası Söz Verilen Puan Yüklenmedi

Garanti Bankası'nın 18995521 no'lu maaş müşterisiyim. Bundan önceki iş yerlerinde de böyleydi. Mecburen buranın kredi kartını kullanıyordum. Şuan aktif olarak kredi ve maaş hesabı müşterisiyim. BJK Bonus Classic kart kullanımımı aidat alınmayacak sözü verdiklerinden dolayı aldım ve 1. yılın konunda kart bedeli hesap özetime yansıyınca kartı kapattırdım. Aradan aylar geçmesine rağmen beni arayan bir bayan 60TL bonus yatırarak kartımı açacaklarını söyledi.


İlk etapta istemedim ama ikna edici çabalarından dolayı kabul ettim. Kart geldi kullandım hafta geçti puan yüklenmedi. Aradım bankayı puanı sordum burda görünmüyor ses kaydı dinlenecek dediler. Bir numara verildi aradım ama sonuç yok.

Sertaç 76 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz Sertaç E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön