25 Mart 2013 #1704728

Garanti Bankası Söz Verilen Bonusları Vermedi!

Yaklaşık 4 ay önce garanti bonus kartımı kullanıma kapattım. iki ay önce garanti bankası aradı ve eski kredi kartını yeniden aktif edebileceklerini, kartın 30 tl bonus ile geleceğini, ilk taksitli alışverişte, bir 30 tl bonus daha yükleneceği söylendi. kart eline 30 tl bonus yüklü olarak ulaştı, daha sonra 1300 tl lik bir alışveriş yaptım 6 ay taksitli olarak.


Fakat vadedilen 30 tl bonus yüklenmedi. 4440333 ü aradım, talebimin alındığını 3 iş günü içerisinde arayıp neticeyi öğrenebileceğim söylendi. ben her ihtimale karşı bir hafta sonra aradım ve talebime ulaşamadıklarını daha sonra tekrar aramamı söylediler, 30 tl bonus peşinde değilim, ama saf yerine konmak kabul edilemez.

Ömer 35 Okunma

Cevaplar

  • Ömer25 Mart 2013

    Garanti bankası beni aradı, bonusların nisan ayında yükleneceği iletildi, eğer konu ile ilgili garantiyi aradığımda bu cevap verilseydi burada şikayette bulunmazdım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön