09 Mayıs 2013 #1788217

Garanti Bankası SMS Almak İstemiyorum!

Yapım gereği bankaları sevmem, mecbur kalmadıkça bulaşmamaya çalışırım.Devletin sağladığı imkanlarla ev sahibi olmak için TOKİ ile alınmış bir dairenin devrini aldım.


Fakat 3 Mayıs 2013 tarihinde "daha önce hiç bir şekilde kapısından içeri girmediğim" bir bankadan, Garanti Bankası'ndan bir Reklam SMS'i geldi, hem de TOKİ ile ilgili bir reklam. Bilgilerimizi kimler kimlerle paylaşıyor maalesef bilmiyoruz.

Mustafa 52 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa16 Mayıs 2013

    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1801939/ Adresindeki şikayetimde de belittiğim gibi numaramı servis eden firma Banka temcisinin söylediğine göre Medaş imiş. Bu arada Garanti Bankası da şikayete rağmen numaramı silmemiş ve kredi kartı reklamı yapmak için arıyor.

  • Mustafa09 Mayıs 2013

    Soru metnim değiştirilmiş. Ben bilgilerimi Garanti Bankası'na sızdıranları(veya satanları) şikayet ettim, garanti bankasını değil. Bilgilerimi verebilecek iki kurum var, birisi Ziraat Bankası, diğeri de TOKİ.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön