10 Haziran 2015

Garanti Bankası Sıra Numarası İlerlememekle Birlikte İşlem Yapan Hanımefendi!

Maaş hesabı açmak için saat 13:10 saatinde sıra numarası aldık. İşlem yapması gereken 2 masa varken bir masa işlem yaptığı gibi yanındaki hanımefendinin 13:00'da yemeğe gittiği söylendi. Saat 14:20 oldu ve henüz gelmedi. Tek masada işlem yapan hanımefendi bankanın üst katındaki bir beyefendiye gelin aşağıda işleminizi halledeyim diyerek numarası olmadığı halde işlemini gerçekleştirdi.


Neden numara sırasından gitmediğini sorduğumuzda beyefendinin özel durumu olduğunu ve rica ettiğini belirtti. Burada herkesin işi acil olabilir. Böyle bir savunma yapılması doğru değil. Birlikte geldiğim abim %60 engelli ve engelli olarak ise başlayacağından hesap açtırmak için tam 1 buçuk saattir bekliyor.

Ugurcan 147 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Uğurcan Ü. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön