15 Mayıs 2014

Garanti Bankası Sıra Bekleme!

14.05.2014 günü saat 13.45 sıralarında Mardin ili merkezinde bulunan Yenişehir Garanti şubesine işlem yapmak üzere giriş yaparak sıra no'su aldım. Yaklaşık 35 dk. sıra beklemeyi müteakip sıram geldi ve P** hanımın yanına geldim. P** hanım işlemimi yaparken telefonla konuşmaya başladı.


Telefon konuşması konusuna kulak misafiri olduğumda bir müşterinin kredi istemi ile ilgili talebini her türlü şekilde evraklarını tanzim edeceğini şahsın sadece yarın imza için gelerek işini halledeceğini söyledi. Telefon konuşması yaklaşık 5 dakika sürdü. İşlemim sırasında beni bekleten ve aynı zamanda şahsi işlemlerde ayrıcalık tanıyan P*** isimli Garanti Bankası çalışanından şikayetçiyim.

Eray 250 Okunma

Cevaplar

  • Eray24 Mayıs 2014

    Şikayetimin çözümüne ilişkin herhangi bir şekilde bana geri dönüş sağlamayan ve beni muhattaba almayan Garanti Bankası A.Ş.'ne şükranlarımı iletiyorum..

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşterimiz Eray N. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön