30 Mayıs 2014

Garanti Bankası Sim Kart Değişikliğini Yapamadı

Sim kartımda operatör değişikliği yaptığım için İnternet bankacılığına giremiyordum. Garanti Bankası'nı aradım 9 kişi ile görüştüm, beni hep aktardıklarında sistem bir şeyler eksik deyip müşteri temsilcilerine aktardı. Hepsine sistemin verdiği hataları belirtim , fakat aynı işlemi ısrarla yaptılar.


Tek bir tanesi operatör değişikliğinin yaptı ama dedi ki; İnternet bankacığı için aktarıyorum tekrardan aynı süreç başladı. Sistem hata, müşteri temsilcisi tekrar aktarım, tekrar hata , müşteri temsilcisi dakikalarca konuşmama rağmen isteğim hizmeti alamadım. Toplam 9 adet müşteri temsilcisiyle görüşmeme rağmen çok basit işlemi halledemediler.

Serdar 279 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimiz Serdar Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön