29 Ocak 2014 #2264590

Garanti Bankası SIM Kart Değişikliği Bildirimimi Onaylamıyor!

2014 Ocak itibari ile cep telefonumu (numaram aynı kalmak koşulu ile) başka bir operatöre taşıdım. O günden bu güne hala internet bankacılığını kullanamıyorum. Hesaplarımı kontrol edemiyorum. Alo Garanti'yi aradım SIM kart değişikliği işlemi için hatta bekleyin ilgili birime aktarıyorum diyor. Ama ana menüye aktarıyor.


Yine aynı işlemleri yapıyorum Garanti Bankası müşteri temsilcisi yine ilgili birime aktarıyorum diyor ama bir türlü ilgili birime aktarılamadım. Kendi şubemi aradım. Durumu izah ettim. Herhangi bir şubeden yaptırın dediler. Şubedekiler 1-2 güne düzelir, dediler ama bugün 29 ocak oldu ve hala İnternet Bankacılığını kullanamıyorum. Sonuç sıfır!

Yılmaz 97 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Yılmaz K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön