01 Nisan 2014

Garanti Bankası Sigorta Primi İptal Ettiğim Halde Kesiliyor

Bundan 3 ay kadar önce kredi kartımı iptal ettirdim. Sürekli olarak bilgim olmadan kredi kartımdan her ay 10 TL kadar " hayat- 200283-- No'lu Poliçe prim tahsilatı" olarak para kesiliyormuş. Haliyle kartımı iptal ettirince alamadılar.


Akabinde geçen hafta Ankara 'dan telefon ettiler. Prim tahsilatınızı alamıyoruz dediler. Bende iptal edilmesini istedim. İkna çabaları başarılı olmadı iptal konusunda diretince tamam dediler. Bugün Garanti Bankası İnternet Şubesi 'ne girdiğimde direk olarak vadesiz hesabımdan 32,83 TL ücret kesildiğini gördüm. Benim bilgim olmadan kesilen bu tutarın iadesini ve bundan sonra kesilmemesini talep ediyorum. Kazandığımızı bankaya mı ödeyeceğiz?

Yusuf 100 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf01 Nisan 2014

    Resmi internet sitenizden şikayetimi dile getirdim. Şikayet No : 40994754 gereken yapılmadığı taktirde söylediğmi herşeyi uygulayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2014

    Müşterimiz Yusuf K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön