16 Temmuz 2014

Garanti Bankası Sigorta Kapatma Ücreti Aldı.

Garanti Bankası Fatih Şubesinden kredi kullanmıştım ve borcumu ödedim. Benden haksız yere alınan "Hesap İşletim Ücreti" nedeniyle Garanti Bankası nda bulunan tüm hesaplarımı 2 ay önce kapattım.

Bu kredi kullanırken zorla yapılan bir sigorta vardı. Bugün beni bu sigorta şirketinden aradılar. Sigortanız kapanmamış, kapatma ücreti ödemeniz lazım, dediler.

Ortada bir hesap yok, hizmet yok benden sigorta kapatma ücreti adı altında para talep ediliyor. Zaten hizmetlerinden hiçbir zaman memnun kalmadığım Garanti Bankası'ndan son ricam haksız kazanç uğruna bu usulsüz işlemlerine devam etmemesidir!

Ahmet 266 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimiz Ahmet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön