04 Mart 2014

Garanti Bankası Sevgililer Günü Bonuslarımı Yüklemedi!

Bende Garanti Bankası'nın 14 şubat sevgiler günü 50 TL ve üzeri 5 harcamaya 50 tl bonus kampanyasına dahil oldum.. Sonrasında spor mağazasından ayrı günlerde 5 adet 50 tl fazlası harcama yaptım.


Ağırlıklı giyim, spor mağazasıydı ayakkabı eşofman bilumum malzeme ( sportive mağaza ) harcama peşi sıra internetten kontrolümde sektör olarak bakım-sağlık olarak kodlanmıştı. Kozmetikte kampanya dahilinde olduğundan sorun etmedim. Fakat bonus yükleme günü geldiğinde bonus yüklenmemişti.


Çağrı merkezi ise harcamaların giyim değil spor malzemesi olarak göründüğünü söyledi. Giyim mi? Bakım mı ? Malzeme mi? Aldığım ürünlerin fişlerini mi sunmalıyım? Yoruldum..

Doğan 70 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimiz Doğan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön