31 Ocak 2014 #2267801

Garanti Bankası Sanal Pos İşlemlerinde Çok Yavaş

Şirketimin hesabı Garanti Bankası Çankaya şubesinde olduğu için 3 hafta önce şirketimin işleri için oraya giderek sanal pos istediğimi söyledim. Kendileri de bu işlemin bir hafta süreceğini söyleyerek evraklarını hazırlayıp kendilerine ilettik.


Bir an önce sanal posu alıp işlemlere başlamamız lazımdı ve her geçen gün zarar ediyorduk. 1 hafta bekledik sanal pos için, sonraki hafta durum nedir diye gittiğimde gördüm ki oradaki beyefendi daha dosyaları bile göndermeye tenezzül etmemiş. Gönderdim falan dedi. Sonraki gün tekrar gittim, kaşeniz eksik dedi. 1 hafta 2 gündür daha dosyaları bile kontrol etmemiş. 3 hafta oldu her gün gidiyorum her gün sallıyor. Bu gün kesin cümlesini 6 defa duydum.

İsmail 210 Okunma

Cevaplar

  • İsmail31 Ocak 2014

    Değerlendirmeye alındı da nasıl alındı? Hangi firma için, ne bekliyor niye bekliyor bilmeden nasıl değerlendiriyorsunuz? Bana ulaşmadan benim problemlerimi mi çözeceksiniz?

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz İsmail Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön