16 Mart
#11724671

Garanti Bankası Sanal Kredi Kartı Problemi!

Garanti Bankası Shop&Fly (Shop and Fly) kredi kartına bağlı sanal karttan hiçbir şekilde online alışveriş yapamıyorum. Müşteri temsilcileri ile görüştüğümde hiçbir sorun olmadığını söylüyorlar, kurumlardan sorun kaynaklanabileceğini söylüyorlar.


Çamur attıkları kurumlardan bazıları: Enerjisa, Aliexpress, Vodafone ve e-devlet!


Hiçbirinde bu kart ile ödeme yapılamıyor. Garanti'nin başka kartı ile aynı kurumlara ödeme yapabiliyorum.


Ucuzabilet.com üzerinden 3-6-9 taksit seçenekleri şekilde kampanyaları var, fakat taksit seçeneği çıkmıyor. Hatta böyle bir kampanyaları olduğundan da haberleri yok. Çözüm önerileri de yok.


240 TL aidat istemeden önce sistemlerinin düzgün çalıştığından emin olmaları gerekmiyor mu? Test ekibiniz yok mu?


Hiç bir yerde geçmeyen ve online alışveriş yapılamayan bu kartın nasıl reklamını yapabiliyorlar?


Sorunu çözmek için kimse aksiyon almıyor. Bu yüzden farklı kartları kullanmak zorunda kalıyorum. Kaybettiğim millerin hesabıma yüklenmesini talep ediyorum. Aksi takdirde kartı kapatmak zorunda kalacağım!

Serdar Serdar 364 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Garanti Bankası Temsilcisi29 Mart

  Merhaba Serdar Bey, 19.03.2019 tarihinde yaptığımız telefon görüşmesinde konuyla ilgili detayları sizinle paylaştık. İncelemelerimiz devam ediyor. İşleminize aciliyet ilettik. Sonuçlandığında size bilgi vereceğiz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

 • Serdar26 Mart

  Tam 10 Gün geçti! Hala arayıp durumu açıklayabilen biri yok. Bu sürede sorun çözmü değil, yeni banka açılır! Kaybettiğim miller hesabıma yüklenmedi! Farklı departmanlara aktarıp duruyorlar sorunun neden olduğunu bilen biri yok, çözebilen de yok. Güncellemeleri paylaşacağım.

 • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart

  Merhaba Serdar Bey, konuyla ilgili olarak sizi arayacağız. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

 • Serdar21 Mart

  4 gün geçti kimse aramadı, hala sorun devam ediyor, ben aradığımda "sorunu biz de göremiyoruz" şeklinde cevap veriyorlar. Sorunu görememeleri de bir sorun aslında. Web sayfalarında 3 iş günü içerisinde geri dönüş yapacaklarını taahhüt ediyorlar 5 gün oldu hala bir temsilci geri aramadı. Güncellemeleri paylaşacağım.

 • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mart

  Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili çalışmaya başlıyoruz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında konuyu titizlikle inceleyecek ve size en geç 2 iş günü içerisinde dönüş yapacağız. Gerekli durumlarda sizi 444 0 330 numarasından arayacağız. Dilerseniz bize; garanti.com.tr iletişim formu, Facebook / Garanti ve Twitter / GaratiyeSor hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize her zaman yol gösteriyor. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları