04 Nisan 2013 #1723664

Garanti Bankası Sanal Kartta Eksi Bakiye!

Yaklaşık 4 yıldır çalıştığım Resellerclub.com sitesine 27 martta sanal kartımla 150 dolarlık ödeme yaptım, bu işlem halen açık provizyonda görünürken 29 martta sanal kartımdan aynı firma adına yine 150 dolar civarında (kur farkından sanırım) bir ödeme gerçeklemiş ve sanal kartım eksi bakiyeye düşmüş? nasıl? Neden?


Bu işlemin düzeltilmesi için bankayı aradığımda dilekçe yazıp faxlamamı ve 15 gün içinde cevaplayacaklarını belirttiler. Sene olmuş 2013, internetin telefonun her imkânını reklam ve satış için kullanan garanti bankası benden neden bunu talep ediyor? İşine geldiği her işlemde internetten veya telefonla yaptığım her başvuruyu yasal kabul ederken bu işlemde neden etmiyor?

Sinan 203 Okunma

Cevaplar

  • Sinan04 Nisan 2013

    Bankadan gelen cevap şöyle "sanal kartınızla 29/03/2013 tarihinde yaptığınız harcamanız 31/03/2013 tarihinde muhasebeleştirilmiş olup bu tarihin kur fiyatlarına göre hesaplama yapılmıştır." ben ne anlatıyorum gelen cevap ne anlatıyor? hiç cevap vermeseniz bundan iyi inanın! 29 marttaki işlemi ben yapmadım, karşı firma da kabul etmiyor, sonuç olarak ben paramı alacak mıyım almayacak mıyım net bir cevap istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön