25 Ocak 2014

Garanti Bankası Sanal Kartımı Kullanamıyorum!

Ayın 16'sında internet üzerinden sanal kartım ile bir harcamada bulundum. Ayın 16'sında yaptığım bu işlem açık provizyon olarak görünürken 18 inde yetersiz bakiye olmasına rağmen aynı işlem kur farkının da etkisiyle hesabıma farklı meblağ ile tekrar yansıtılmış ve hesap özeti olarak görünmekte.

Şu an kartım eksi bakiye durumunda. Ben sanal kartı bakiye kadar kullanabileceğim için güvenli olacağını düşünerek kullanıyordum böyle bir durum karşısında şaşkınım.

Üstüne bir de görüştüğüm Garanti Bankası müşteri temsilcisi karşı firmayla görüşeceksiniz diyor. Bu durum karşısında mağdurum. Eksi bakiye yüzünden sanal kartımı kullanamıyorum. Bir an önce konu ile ilgili bilgilendirilmek istiyorum.

Osman 164 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz Osman H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön