02 Ocak 2014

Garanti Bankası Sanal Kart Limitine Bloke Koyuyor!

Garanti Bankası vadesiz hesabıma bağlı sanal kartımın gizli limiti var. Hesabımda sembolik bir rakam kaldığında (300 tl ki bence yeterli) internet alışverişlerim blokeleniyor, onay vermiyor, oysa reel limit diye bir şey var. Fakat ihtiyaçlarım olan alışverişler için banka hesabımda fiziken var olan gerçek paramı sanal kartım aracılığı ile harcamama limiti koyuyorlar.

Bir kaç ay önce aynı sorunu yaşamam üzerine hesabıma daha yüklü bir miktar yatırdım ve nedense sanal kart çalıştı. Bu kez ufak tefek rakamlar yatırıyorum ve 300 tl olan vadesiz hesabımdan 100 tl harcayamıyorum. Bana daha önce söyledikleri gibi anne kızlık soyadınız şubede hatalı deniyor? Bu nasıl adalet? İspatsız ama ortada.

Suzan 140 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Suzan F. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön