22 Temmuz 2014

Garanti Bankası Sanal Kart Limitim Sürekli Düşüyor

Kullanmış olduğum ASIL GS bonus Kart'ima bağlı sanal kart limiti sürekli olarak - bakiyeye düşüyor, üstelik hiç kullanmadığım halde.
Geçtiğimiz aylarda yine - bakiyeye düşmüştü ve şimdi yine benzer bir durum olmuş kredi kartımda limit var iken sanal kart -9 bakiyeye düşmüş ve kredi kartımdanda yaklaşık 30 tl limit inmiş. Bu nasıl oluyor durduk yere ASIL kredi kartımında limiti sanal karta bağlı olarak nasıl düşüyor.

Sistemde bir sorun olduğunu düşünüyorum müşteri hizmetlerini aradığımda yarın düzelir diyorlar ama bir kaç gün sonra bu limit -15 oluyor -20 oluyor.

Ziya 1.219 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşterimiz Ziya Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön