12 Şubat 2015

Garanti Bankası Sanal Kart Kısıtlama Döviz İşlemleri

Gaziantep Ünv. De harçları aldığı dönemde ilgili banka bilgi vermeden sigorta yapardı. Harç yatırırken dil dökerek sigorta yapmamalarını isterdik. Bilinçsiz olanlar sigorta bedelini harç zannederlerdi. Bu dönemde antipatimi kazandılar. Kredi kartlarımı kullandığım ve çok sevdiğim İ***'nın sanal kart üzerinden işlemleri limitlendirmesi sebebi ile bir ödememi yapamadım.


Garantiden vadesiz dolar hesabıma para aktarıp sanal kart ile ödeme yapmak istedim. 8000 Dolar yatırdım. Derdimi müşteri. Temsilcilerine anlattım. Dolar hesabını sanal karta bağlamıyorlar TL'ye çevirmem gerekiyor. Ardından ödeme yaparken garantiden tekrar dolar almam ve üstüne birde garantinin kur farkı yansıtması 1000 lira zarar.

Mehmet 524 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Mart 2015

    İlgili soruna çözüm üretemediler. Dolar bozup işlem yapmak zorunda kaldım:/

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Mehmet Furkan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön