23 Haziran 2014

Garanti Bankası Sanal Kart Açık Provizyon Sorunu

Alışveriş yaptım. Sanal kartın gerektiği miktarda para aktardım, fakat ikinci ödeme kendi kendine oluyor. Sanal kartımın (benim paramın güvende olması için varolan kart ) bakiyesi eksik görünüyor ki, kartımı kullanamıyorum.


Bu mantığa ters bir şey değil mi. Nasıl bir güvenlik bu? Eksik bakiyesi istemediğim için sanal kart yapıyoruz. İlk defa yaşadığım da İkea'dan alışveriş yaptım. Bakiyem - 500 lira oldu. Defalarca muhasebeyle görüştüm ki, iptal oldu. Şimdi -38, ama alışverişimi yurt dışında yaptım, kiminle görüşeceğim? Web site ödemem var, sanal kartımı kullanamıyorum. Sanırım bu kadar yeter, hesabımı kapatırım, bütün arkadaşlarıma kapattıracağım. Kartım da debit.

Derya 533 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimiz Daria G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön