29 Ocak 2014 #2263299

Garanti Bankası Sahte Kimlikle Adıma Kart Alınıyor Suçlusu Ben Oluyorum!

Adıma sahte kimlik düzenlenerek bankanızdan kredi kartı çıkarılıyor. Fatura adresleri imzalar çok farklı. Başvuruyu alan kişi titiz çalışmayarak benimle alakası olmayan kişiye işlem yapmış. 2004 yılından beri 35 bin TL'lik borcun bana ait olduğunu söyleyip varlık firmaları mesaj, mektupla beni rahatsız ediyorlar hala.


Savcılığa giderek işlem yaptırdım elimde belgelerim var onları yönlendirdim varlık firmalarına, genel müdürlüğünüze ama halan ödemeyi benim yapmam isteniyor.


Tamamen titiz çalışmamanızdan kaynaklanan bir durum. Bu konuda dolayı evde rahatım bozuldu diken üstündeyiz sürekli. Ekstredeki adreste hiç bulunmadım. Bir kişi tarafından dolandırılıyorsunuz mağduru ben oluyorum.


10 yıldır yakamdalar...

Kamil 254 Okunma

Cevaplar

  • Kamil22 Şubat 2014

    Hiç bir şekilde tarafımca olumlu bir sonuç alamadım.Halan borcun ödenmesini istemekler.Bana ait olmayan bir borcu neden ben ödücekmişim.Sahte kimlikle kredi kartına onay veren çalışanınınzdan kaynaklı bir problem gidin onun maaşına el koyun illa para alacağınız varsa yada dolancıdırılığı yapan kişiyi bulunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Kamil A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön