14 Haziran 2013

Garanti Bankası Sadece Hesap Açtırdığımı Sanmıştım!

İstanbul Üsküdar Ahmediye şubesine gittim ve hesap açtırmak istediğimi söyledim bana sözleşme imzalattılar karşılayacak durumda olmadığım bilgisini verdim. Sadece hesap açtırıp başka birşey istemediğimi belirttim bana sözleşmemi getirdiler her Türk gibi onlarca sayfa okumadığım için talebim doğrultusunda hesap açtırdığımı sanarak sözleşmeyi imzaladım.

Daha sonraki ayalarda aynı bankaya ait kredi kartımdan 2 ay üst üste çekimler yapılmış buna karşılık bankanın müşteri hizmetleri ve şubesinden aldığım bilgi banka çalışanının yapmış olduğu hata.

İmzamın üstüne kendi el yazısı ile kredi kartından çekim yapılsın diye talimat vermiş vede geri alamayacağım bir şekilde vatana millete hayırlı olsun.

Beyhan 50 Okunma

Cevaplar

  • Beyhan29 Haziran 2013

    evt cok guzel donus yapıldı butun parama elkoydular bıde utanmadan hatayı duzelteceklerıne gırıs aydatı kesılecek 5 sene tebrıkler

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön