17 Nisan 2013

Garanti Bankası Puanlarımı Vermedi!

Garanti Bonus Amex'e Mart 2013 ayında 3 adet otomatik ödeme kampanyasına katıldım. Ancak ödülüm kartıma yüklenmedi. Haklı müşteri hattını iki defa aradım ancak "haksız " çıktım. Gerekçe olarak sunulan ise 3 fatura talimatından birinde (elektrik faturası) 1. ödeme şekli olarak Bonus Amex işaretlenmiş olmasına ve fatura tutarının da kredi kartından tahsil edilmiş olmasına karşın, sehven 2. ödeme biçimi olarak hesabı işaretlemiş olmam gösterildi. Şahsıma adeta "başından savuşturulacak" müşteri muamelesi yapılmıştır. Bu yaklaşımı dürüst bankacılık sorumluluğuyla bağdaştıramıyorum.

Kadri 33 Okunma

Cevaplar

  • Kadri18 Nisan 2013

    Bana matbu cevap yazarak zamanınızı boşa harcamışsınız.Benim derdimi anlamıyorsunuz.Kredi kartına zaten 3 otomatik ödeme talimatı vermişim zaten. Şartnamenin hangi yerinde "2. ödeme aracı olarak hesap seçilirse ödeme yapılmaz" diye bir ibare var Allah aşkına.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön