17 Şubat 2016
Yorum Yap
#4909551

Garanti Bankası Puanlarım Müşteri Temsilcisi Yüzünden Geri Alındı!

Genç kartıma x-x tarihleri arasında 100 TL harcamanıza 25 TL hediye verilecek diye mesaj geldi. Katılım sağladım ve harcama yaptım. Daha sonra garanti müşteri hizmetlerini aradığım da bonusumun ne zaman yükleneceğini ne zaman kullanabileceğimi sordum. Şikayet kaydı oluşturup dönüş yapmadılar.


Daha sonra Bonus Flash uygulamasından bunu görebileceğimi internetten arama yaparak öğrendim. Ne tesadüftür ki benim bakmaya çalıştığım gün Bonus Flash uygulamasına tüm bilgilerimi doğru girmeme rağmen erişim sağlayamadım, defalarca denedim. Ertesi gün program açıldığında, giriş yapmaya çalışıp giremediğim gün Bonus puanımın geri alındığını gördüm.


Hem müşteri temsilcisi geri dönüş yapmıyor hem de programa erişemiyorum bonusumu ne zaman kullanacağımı öğrenemiyorum. Suçlu yine ben oluyorum. Hediye puanlarımın geri yüklenmesini yükleme yapılmayacak ise kartımın iptalini talep ediyorum.

Cihat 84 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Cihat E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler