13 Mayıs 2013 #1794063

Garanti Bankası Promosyon Ödemesini Yapmıyor!

Kurumumuz 2013 Ocak ayı itibariyle Garanti Bankası Pozcu Bulvar Şubesi ile maaş protokolüne imza attı. Şubat ayında ilgili kurumlara sonradan gelen 40 personel maaş promosyonundan yararlanamadı. İlgili anlaşma gereği bankaya bildirilen 40 kişiye maaş promosyonu ödeneceği taahhüt altına alınmış olmasına rağmen 2 ay herhangi bir ödeme yapılmamış ve insanlar mağdur edilmiştir. Banka şubesi gecikmenin genel müdürlükten kaynaklandığını söylüyor, genel merkez şube ile ilgili bir durum diyor.


Ne zaman ulaşmaya çalışsanız ulaşılmaz olan, yapacağı ödemeyi sürüncemeye bırakan bu banka hakkındaki şikayetlerin çokluğundan ders aldım.

Ahmet 1.268 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet15 Mayıs 2013

    Buraya yazdığım şikayet üzerine beni Garanti Bankasından 0324 241 40 12 nolu telefonla arayarak Mayıs 15'te maaşlarla birlikte promosyonun hesabımıza yatacağını belirttiler. Bugün ayın 15'i ve hala yatan bir promosyon yok. Bugün beni arayan telefonu aradım, telefona bakan bey, hocam durumu ilgili şubeden öğrenim size dönerim dedi. Saat 20.00 hala bir geri dönüş yok. Bıktım artık basmakalıp cevaplardan ve çözümsüzlükten. Şimdi şubeye verdiğim dilekçeye yasal süre içerisinde cevap verilmesini bekleyip, dilekçenin cevabına göre protokolde bahsi geçen mahkemeye protokolün iptali yönünde dava açacağım. Tek çare bu kaldı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön