17 Mart 2015

Garanti Bankası Potansiyel Müşteri Eziyeti!

Ankara Kavaklıdere Garanti Bankası şubesinden sağlık sigortası yaptırmak için bireysel müşteri sırası aldım. Tam 30 dk. sadece 2 müşterinin işleminin bitmesini bekledim. Sadece sigorta işlemi yaptırmak istememe rağmen siz potansiyel müşterisiniz saçmalığıyla 10 dk. ilgisiz evrakları imzalamam istendi.

Sonunda dayanamayıp sinirlendim imzaladığım kağıtları da yırtıp çıktım. Duvarlara hızlı hizmet diye afiş asmakla olmuyor maalesef, potansiyel müşterileri kazanmak istiyorsanız önce hizmet verebileceğiniz hizmeti gösterin.

Ali 239 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Ali B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön