13 Şubat 2014 #2293249

Garanti Bankası Pos İptali Sonrası Borç Çıkardı!

İş yerimde bir süre Garanti Bankası'nın pos cihazını kullandım. Yaklaşık 2,5 ay önce pos cihazımı iptal ettirdim. Gittiğim şubeye pos cihazını teslim ederken tüm borçlarını kapattım ve üyeliğimi iptal ettirdim. Daha sonra gerek şubedeki memura ve gerekse telefon ile herhangi bir borcumun olup olmadığını sorduğumda borcumun olmadığını söylediler ve üyeliğimin de kapatıldığını bildirdiler.


Ne yazık ki Garanti Bankası her zamanki yaptığını yaparak bana 2,5 ay sonra fatura gönderdi! Sanırım pos cihazımı kapattırdığım için beni cezalandırıyorlar kendilerince!


Şuan gelen ekstrede pos-on paket ücreti 11.90 + terminal ücreti 50 tl olmak üzere 61.90 borç çıkartmışlar!

Ali 200 Okunma

Cevaplar

  • Ali06 Şubat 2015

    Türkiye'nin en kötü bankası.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Ali D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön