20 Nisan 2013 #1755073

Garanti Bankası Pos Cihazı Çalışmıyor!

Garanti bankasından pos cihazları kullanıyorum. Fakat 3 ayrı mağazamızda garanti pos cihazımız çalışmamakta garantideki yetkiliye durumu defalarca bildirmeme ve pos destek hattını aramama rağmen bi sonuç alamıyorum garantiden konuyla ilgili kimse yok.

Özgür 175 Okunma

Cevaplar

  • Özgür25 Nisan 2013

    Merhaba özgür ben Garanti bankası kurumsal müşterisi Brn iletişim in genel koordinatörüyüm.16 mağazamız olup hepsinde en az 2 adet garanti pos cihazı kullanmaktayız.fakat 2 ayrı mağazamda pos arızam olup bunu bunu hem şubem olan yeşilpınar şubesine hemde pos destek hattına defalarca bildirdim.ilgilenen olmadı.genel müdürlük de bulunan bi arkadaşım vasıtası ile pos destek ten geldiler ve onlarda yapmadan tekrar gittiler şikayetim çözülmeSe farklı bi banka ile pos antlaşması yapıcam.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Özgür20 Nisan 2013

    1755073 Nolu şikayete istinaden Brn iletişim olarak garanti bankası yeşilpınar şubesi ile çalışmaktayız.bizden yıllık-aylık periyotlarda kesinti sağlanmaktadır fakat hizmeti kullanamıyorum Yaşannan ilgisizlikten şikayetçiyim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön