10 Nisan 2013 #1736138

Garanti Bankası Pos Cihazı Anlaşması!

1. 5 ay önce garanti bankasıyla pos anlaşması yaptım. Anlaşma kurallarına göre ilk ay pos cihazına çektiğim paranın bloke olacağı, fakat 1 ay sonra bu bloke sisteminin değiştirilip, hesaba aktarılabileceği söylendi. (Yeni iş yeri olduğum için böyle bir anlaşma yapılması gerekiyormuş) Ki diğer bankalarda böyle bir işlem yok, blokesiz.


Son 10 günden beri semtimdeki bankanın Pos cihazı ile ilgilenen müşteri ilişkileri yöneticisine gidiyorum. Bana telefonla merkezi arayacaklarını ve Blokenin iptal olacağını paramı bana vereceklerini söylüyorlar. Sürekli ekiliyorum. Yarın gel pazartesi gel. Acil nakit ihtiyacım var. Acaba hesabımda duran blokeli paramı almak için ne yapmam gerekiyor.

Orhan 207 Okunma

Cevaplar

  • Orhan29 Nisan 2013

    Hala problemime çözüm bulunmadı, yetkili kişiler beni arayabilir konusabiliriz. Mağdur edildim hala param verilmiyor. Ben böyle bir rezalet görmedim

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön