30 Nisan 2016

Garanti Bankası PlaySatition Network'den Yapılan İzinsiz Çekim!

25.04.2016 tarihinde Garanti Bankası sanal kartımdan PlayStation Network isimli firma tarafından 320 liralık çekim benden habersiz olarak yapılmıştır. Şikayetlere baktığımda pek çok kişinin aynı isimli firma tarafından Garanti Bankası hesapları üzerinden mağdur edildiğini gördüm. Garanti Bankası sistemindeki bu açığı bir an önce düzeltmeli ve benden habersiz çekilen bu ücreti hesap kesim tarihi öncesinde iade etmelidir.


Sanal kart gibi daha güvenli olduğu iddia edilen bir kart üzerinden bile bu şekilde çekim yapılabiliyorsa Garanti Bankası'nda çok ciddi güvenlik açığı var demektir. İlgili banka bir an önce bu açığı kapatmalı ve insanların mağduriyetlerini gidermelidir.

Nurgül 415 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Nurgül A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön