23 Nisan 2013
#1759560

Garanti Bankası Personelinin İlgisiz Davranışı !

Cepbank aracılığıyla sürekli para göndermekteyim. En son hesabımdan yaptığım gönderimde parayı alıcı kişi ATM'den çekemedi. Her seferinde hatalı bilgi diye uyarı veriyordu. Sürekli olarak cepbanktan para çeken ablam hata mesajı aldığını söyleyince hemen ATM'nin yanındaki şubeye yönlendirdim. Çünkü girilen bilgiler doğruydu.


Şubedeki personel çok ilgisiz davranmış. "Biz bakamayız. ATM'de yapılan işlemler bizim sorumluluğumuzda değil. " diyerek müşteriyi geri çevirmiş. Tekrar tekrar deneme sonucunda aynı hata mesajı alınınca farklı bir yerdeki ATM'den denedik. Ve parayı çektik. Üstelik aynı bilgilerle. Acaba sorun kimde ? ATM, Garanti Bankası Personeli veya biz ?

Gökyüzü Gökyüzü 57 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökyüzü27 Mayıs 2013

    Aramaya bile tenezzül etmediler. Bankacılıkta gelinen en son gelişmiş teknolojiler sayesinde muhteşem bir hizmet alıyorsunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları