01 Nisan 2013 #1715610

Garanti Bankası Personelin Zorla Bir Şey Satmaya Çalışması!

Daha ne kadar sorun çıkartabilirler derken 29 Mart 2013 tarihinde başka bir şok ile karşılaştım. Garanti Bankasındaki Hesabımdan para çekmek için gittiğim şubedeki gişe yetkilisi tekrar kredi kartı satmaya çalışması onu satamayınca otomatik ödeme talimatı vermem için tavsiyelerde bulunması, vermediğim takdirde 90 tl gibi bir rakamın hesap işletim ücreti olarak yıllık hesabımdan kesileceği gibi küçük ip uçlarında bulunduğu bir gün geçirmiş oldum.


Bu tavırdan sonra vadesi bile dolmamış hesabımdaki bütün nakit parayı çekip başka bir bankaya yatırdığımı ve insanları böyle küçük olaylar yüzünden rahatsız ettiğinizi ve rahatsızlığımı bildiririm..

Ceyhun 42 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun16 Temmuz 2013

    hesapta sakın para unutmayın yoksa anında hortumlanırsınız...

  • Ceyhun02 Nisan 2013

    ertesi gün gelen telefonda çok güzel bir bilgilendirme yapıldı 60 liralık bonus verelim kartınızı açtırın neden kullanmıyorsunuz alış verişlerde bonus ayrıcalığından faydalanırsınız vs. 1 yıl kullanıma açık tutun 60 liralık bonus alın... daha ne kadar açık olmam lazım bilmiyorum ama bankanıza ait hesap kartım hariç hiç bir kart istemiyorum. hesap kartımıda 1 aydır göndermediğiniz için onuda istemiyorum aslında.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön