23 Ocak 2014

Garanti Bankası Personeli İlgilenmiyor

Garanti Bankası maaş müşterisiyim. Garanti bankası Kadıköy şubesi tarafından 19.01.2014 tarihinde 500 TL'lik avans hesap açılması için Kalamış şubesine müşteri temsilcisi tarafından mail atılmasına rağmen aradan 3 gün geçti ve hala geri dönüş yapılmamıştır.


Ayrıca bundan 2 hafta önce Beykoz şubesinde bulunan hesabımın kapatılması için Kalamış şubesinden talepte bulundum ancak on kere telefon ve mail atarak ancak kapattırabildim. Bu aydan sonra ilk işim maaşım yatar yatmaz çekip başka bir bankaya yatırmak olacak. İnsanların zaten İstanbul'da değerli olan zamanlarını böyle basit işlemler için şubelerde saatlerce bekletilmesi ve hala işlemin günlerce gerçekleştirilememesini anlamıyorum.

Hanifi 81 Okunma

Cevaplar

  • Hanifi26 Ocak 2014

    hala geri dönüş bile yapma zahmetinde bulunmayan bir firmadan da bu davranış beklenir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Hanifi F. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön