04 Mart 2015

Garanti Bankası Personeli Bilgilendirme Yapmıyor

Garanti Bankası Yalova şubesinden değişik dönemlerde çekmiş olduğum kredilerden dosya masrafı alınan 3 tanesinden 2'sinin evraklarında alınan dosya masrafı yazılmamış. Miktarları belgelendirmek istediğimde denizlideki şubeler ve müşteri hizmetleri, Yalova şubesi ile görüşün dediler. Yalova şubesinde ilgili birisine ulaşmak mümkün değil gibi.


Ayrıca evraklar parayla veriliyormuş. Konu şu, siz bana zamanında verdiğiniz evraklarda neden bu miktarın yazıldığı haneyi boş bıraktınız ihmal sizin. Ben miktarları biliyorum ve bunların ücretsiz belgelendirilmesini talep ediyorum. Ayrıca kredi ödemesi için açılan hesabımdan alınan hesap işletim ücreti miktarının da belgelendirilmesini istiyorum.

Mustafa 318 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa05 Mart 2015

    Aradılar, arayan mt iyi niyetliydi fakat sonuç değişmedi pek. 1-İstediğim şubeden evrakı isteyebileceğimi söylediler 2-Evrak ücreti 50 TL 3-Hesap İşletim ücreti iade ve belge verilmesine olumsuz yanıt verdiler. Nedeni kredi ödemesi için yapılan hesabı kredi kartı ödemek içinde kullanmışım. Garanti Bankası zaruri durumlar bitince bitecek benim için.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Mustafa İlker Ü. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön