20 Şubat 2013 #1643103

Garanti Bankası Personel Zaman Kaybettirdi!

Garanti ortaklar şubesine ek kartıma şifre almak için gerekli olan ve sistemde kayıtlı olmayan anne kızlık soyadını güncellemek için gittim. İşlemleri hallettikten sonra bana alo garantiyi arayarak en geç 1 saat içerisinde şifre alabileceğimi söylediler.


Aradan 3 saat geçtikten sonra şifre almak için aradığımda anne kızlık soyadımın tanımlanmadığını öğrendim ve şubeyi geri aradım. *** (her aramamda adını sordum) adında bir bayan 2. aramamdan 7. aramama kadar telefonlarıma cevap verdi .


Her seferinde sorunu ilk defa dinliyormuş gibi bana anlattırdı. Her seferinde acil olduğunu söylediğim halde beni masasında olmayan birine bağladı, bunu bankanın içinden yaptığım son aramada gördüm.

Can 55 Okunma

Cevaplar

  • Can21 Şubat 2013

    Ek kart kullanıyorum, anne kızlık soyadımı güncellemek için şubeye gittim, asıl kart sahibinden de onay alarak güncellediler. Sonra asıl kart sahibi benim için şifre aldı fakat kartı kullandığımda bana şifre sormadı. Sonra alo garantiyi bunun için aradım ve bana "anne kızlık soyadı tanımlı değil" dediler. Ortaklar şubesine gittiğimde biz tanımladık diyorlar. Kartı yutulma ihtimaline karşı bankamatiğe takamıyorum, alo garantiden anne kızlık soyadı olmadığı için işlem yapamıyorum, zaten şubede bırakın hizmet alabilmeyi saygı dahi görmüyorum. Tek istediğim garanti ek kartım ile şifreli işlem yapabilmek, saygılar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön