26 Şubat 2013

Garanti Bankası Personel Onay Almadan İşlem Yapıyor!

Garanti bankasının hem fulya şubesi hem de gayrettepe şubesinde hesaplarım var, fulya şubesinde tek hesabım da var. Tek hesaba olan borcumu kafasına göre kapatmanın peşinde olan Fulya şubeden **diye bir müşteri temsilcisi, iznim ya da talebim olmadan, hesaplarımın arasında virman yapmıştır.


Bununla ilgili olarak şube müdürüyle görüştüğümde *** Hanımla görüşmemi söyledi. Garanti haklı müşteri hattını arayıp 4 defa şikayet ettim, şikayetime hiçbir dönüş yapılmadı. Eşimin firması da fulya şubeyle çalışıyordu ve tüm maaş hesaplarını şube yüzünden ** bankasına taşıdılar. Ben de çalıştığım firmayla aynı şeyi konuşacağım.

Serdar 75 Okunma

Cevaplar

 • Serdar01 Haziran 2014

  Bu şikayet sırasında söylediğim gibi kredi kartımı, avans hesabımı kapattım. Geçmiş olsun beni ve ailemi kaybettiniz.

 • Serdar05 Mart 2013

  Garanti Bankası 5. şikayet aramamdan sonra geri dönüş yaptı, banka müdürü arayarak bana iyilik yapmaya çalıştıklarını iletti, sanki ben iyilik istemişim gibi... Yani olaydan çıkaracağımız sonuç şudur ki: Garanti Bankası'nın şikayet yönetimi iyi çalışmamaktadır. 2. sonuç: Garanti bankasıyla çalışılsa da Fulya şubesiyle asla...

 • Serdar27 Şubat 2013

  Garanti Bankası'nın bu yazıyla ilgili verdiği tek cevap şubenin bana dönüş yapacağıyla ilgilidir. Anlaşılan bir elemanlarına sözleri geçmiyor ki 5 defa benimle iletişime geçmesini söylemelerine rağmen dinletemiyorlar. Garanti Bankasıyla çalışmaya kesinlikle devam etmeyeceğim. Eşimin kartını iptal ettirdik, benimkini de en kısa zamanda iptal ettireceğim.

 • Serdar26 Şubat 2013

  Bana e-mail ya da başka hiçbir yolla, hiçbir bildirim yapılmamıştır. Garanti bankasından bunu yazan kişi yalan söylemektedir.

 • Garanti Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön