04 Mayıs 2013 #1778130

Garanti Bankası Paramı İzinsiz Kullanılıyor!

Garanti Bankasında maaş hesabım ve kredi kartım bulunmakta kart no: 48*********08 hesabımda bulunan param ile isteğim bulunmadığı halde otomatik olarak bono alımı yapılıyor ve hesabımdan yaptığım harcamalarda bono bozulduğu için hesabımdan para kesiliyor, müşteri temsilcisi ile hesabımdaki paramın benim iznim olmadan kullanılamayacağını belirttim.


Benim şubeye giderek işlem yapmam gerektiğini bildirdi. Bana sorulmadan hesabımda bir işlem yapılıyor ve ben bu işlemi iptal ettirmek istediğimde şubeye gitmem gerektiği bildiriliyor. Sorunumun acilen paramı kullanırken yaptıkları gibi otomatik olarak düzeltilmesini talep ediyorum.

Volkan 35 Okunma

Cevaplar

  • Volkan12 Haziran 2013

    Herhangi Bir bilgilendirme ve alınan haksız kazancın iadesi gerçekleştirilmedi kullanmış olduğum ilgili banka kartlarını iptal ettirdim ve aile çevremdeki herkezede aynı işlemi yapması için gerekli bilgiyi veriyorum.Teşekkürler garanti bankası bu yasalarla siz daha çok zengin halk daha çok fakir olur.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön