30 Nisan 2013

Garanti Bankası Paramı İade Etmiyor!

Ben garanti bankasının hesabımdan aldığı 275 tl hesap işletim ücretini tüketici derneğine şikayet ettim haklı bulundum paranın tarafıma iade edilmesine karar verildiğini yazan tebliğ elime ulaştı aynı şekilde bu yazı bankaya tebliğ edildi. Fakat 4 aydır garanti bankası beni oyalıyor tebligat bizde yok diyor ama onlara teslim edildiğine dair belge var postane tarafından bana verildi.


22.01.2013 ***** **** imzalamış ve teslim almış banka hala inkar ediyor sürekli bana otomatik bir yazıyı mail ediyorlar. Tebligat bize kaymakamlıktan geldikten sonra işleme alacağız diye bu kadar küçük bir meblağı ödememek için yasal olarak hakettiğim bu parayı bana ödemedikleri için kınıyorum çok yazıkkk.

Funda 58 Okunma

Cevaplar

  • Funda05 Mayıs 2013

    garanti bankası 4 aydır uğraştırdığı gibi hala aynı yöntemle oyalayarak hakettiğim parayı iade etmiyor bu bankaya hiç yakışmayan bu tavırdan dolayı en kısa zamanda hesabımı kapatıp kredi kartımı iptal ettireceğim ve bu yaşadığım haksızlığı çevremle paylaşmaya devam edicem

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön